preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Kantrida" Rijeka

Login
Kalendar
« Kolovoz 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Crno ili bijelo?



Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 7. 2017.

Ukupno: 150255
Ovaj mjesec: 159
Ovaj tjedan: 72
Danas: 72
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NAGRAĐENI UČENICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.
Autor: Sanja Kvaternik Hren, 29. 6. 2021.

                Na sjednici Učiteljskog vijeća, održanoj 15. lipnja 2021. godine nagrađeni su sljedeći učenici.

Za učenicu generacije izabrana je DORA KOMADINA, 8.a

Nagrada „Jedro“ za izuzetna postignuća u radu po kategorijama dodijeljena je:

ADRIAN SKOMERŽA 8.b – najbolji prirodoslovac

VANJA PETROPOLI 5.c – najuspješniji učenik na području matematike i informatike

IVANA PAHER 8.b. – najbolji polaznik Građanskog odgoja i obrazovanja

NIKO VUČETIĆ 8.a – najuspješniji učenik u jezičnom području

MIA STEPČIĆ 8.a – najbolji literat

NEVA FRLETA 3.a – najčitač Škole

MARO RUŠIN 7.a – najbolji čitač na engleskom jeziku

ANTONIO KALAC 8.a – nagrada za najbolji likovi kreativni izričaj

Vjeronaučna ekipa u sastavu DORA KOMADINA 8.a, DORA KAŠTELAN 8.a, LUCIJA FAFANĐEL 8.a I PETRA SOTOŠEK 8.a – nagrada za društveno-humanističko područje

Posebna pohvala za promociju škole dodjeljuje se članicama školskog zbora „Kantridska jedra“ za sudjelovanje u projektu „Pjevaj, sviraj, pleši“ dodijeljena je:

NELI OMEROVIĆ 6.a, MARTA KOSANOVIĆ 6.a, SARA ĆAPALIJA 7.a, ANTONELA PETKOVIĆ 7.a, NICOLE KALMAR 6.a, PAULA BIAGINI 6.a, SARA GRBAC 6.a, DUNJA GRABAR 6.a, LANA SPINČIĆ 6.a i  LANA ZADKOVIĆ 6.a

Posebno priznanje za sportska postignuća dodjeljuje se učenicima iz 4.a i 2.a koji su se plasirali na završnicu Sportskih igara mladih u Splitu :

FRAN ANDROIĆ, BARTOL SMOJE, KARLO KRIVAČIĆ, KARLO ZATKOVIĆ, IVONA KOVAČ, TEA MATKOVIĆ, LUCIJA AŽMAN, KARLA ANTIĆ, LINARDO FRANKOVIĆ, MARIO PUŠIĆ  i PAOLA CEROVAC iz 4.a razreda te ROKOV BILIĆ, ARON IVANKOVIĆ I KLARA KRIZMANIĆ iz 2.a razreda

 

ČESTITKE SVIM NAGRAĐENIM UČENICMA!






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju