Datum objave: 2. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE

Dragi učenici, poštovani roditelji,

nastava u novoj školskoj godini započinje 9. rujna 2024. godine u 8 sati za sve učenike od 2. do 8. razreda.  Ove nastavne godine svi će razredi biti u samo u jutarnjoj smjeni.

Prvog nastavnog dana nastava će trajati od 8 do 10 sati s razrednicima. Prvog dana učenici će preuzeti svoje udžbenike te dodatne nastavne materijale. Stoga trebaju doći u školu s školskim torbama.

Učenici čekaju ispred škole poziv razrednika koji će ih uvesti u matične učionice.

Jelovnik škole

"LOVOR"                   CATERING        Braće Monjac 16, Rijeka        tel: 631-543                                           J E L O V N I K                                                                                                           ...

PRIJEM PRVAŠIĆA

Dragi prvašići i poštovani roditelji,  prijem u 1. razred biti će u ponedjeljak, 9. rujna u 17. sati. Ponesite svoje školske torbe za preuzimanje udžbenika i radnih bilježnica.